Overzicht
Ooit al eens een superhel...   

Bekijk op facebook

2 maart 2019

Ooit al eens een superheld zien rondlopen? In het echte leven waarschijnlijk niet. Het loopt er nochtans vol van op onze scouts: ONZE VRIJWILLIGERS! Met bijna 100 zijn ze... De week van de vrijwilliger is het moment om deze superhelden in de bloemetjes te zetten en hen te bedanken voor hun eindeloze inzet. Bij deze dus een welgemeende dankuwel aan al onze koks, bestuursleden, af en toe'ers, barteams, camionchauffeurs, kuisman, fuifhelpers, sponsors, stammers en andere helden die zich met hart en ziel inzetten voor onze scouts. In het bijzonder aan onze leiding natuurlijk, om elke week opnieuw de ziel uit hun lijf te spelen en zo het verschil te maken in het leven van al onze leden. Petje af voor alle tijd, energie en enthousiasme die jullie in de scouts steken! Jullie zorgen ervoor dat onze scouts springlevend is! Daarom nogmaals: DANKUWEL! Scoutsvriendelijke groeten van een trotse eenheidsleider, Behulpzame Steenbok #vrijwilligersweek